XtendLan ZASUVKA7N-19
Rozvodný panel, 19", 7x 230V, ČSN, vypínač, nadproudová ochrana, 1,8 m
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE1650 PN: ZASUVKA7N-19 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZASUVKA7N-19 19" rozvodný panel 7x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8m přívod. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zásuvek: 7 Napájení: 230 V Velikost: 19... více
Poslat známému
XtendLan ZASUVKA7N-19
19" rozvodný panel 7x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8m přívod.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 7
Napájení: 230 V
Velikost: 19"