XtendLan ZASUVKA7B1-19-ADV
Rozvodný panel, 19", 7× 230V, ČSN, nadproudový jistič/vypínač, max. 4kW, ADV
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE6941 PN: ZASUVKA7B1-19-ADV Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZASUVKA7B1-19-ADV 19" rozvodný panel 7× 230 V, zásuvky dle ČSN, nadproudový jistič/vypínač, ADV, výška 1,5U, přívod 1,8 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zásuvek: 7 Napájení: 230 V (220–250 V, 50/60 Hz) Max.... více
Poslat známému
XtendLan ZASUVKA7B1-19-ADV
19" rozvodný panel 7× 230 V, zásuvky dle ČSN, nadproudový jistič/vypínač, ADV, výška 1,5U, přívod 1,8 m.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 7
Napájení: 230 V (220–250 V, 50/60 Hz)
Max. výstup: 4000 W (max. 16 A)
Velikost: 19"
Přívod: 1,8 m (klasická vidlice do zásuvky 230 V)