Dahua LM27-C301B 27"
LED monitor, 27", IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 5ms, 300cd/m2, 1200:1, 100Hz, 1× HDMI, 1× DisplayPort, VESA, energ. tř. F
K odeslání: > 10 ks
Kód: MONDAH1042 PN: LM27-C301B Záruka: 36 měs.
Výrobce: DAHUA Consumer
 (Dahua Technology Czech s.r.o.)
Vyskočilova 1566, 140 00 Praha Michle, Česká republika
info@dahua.cz
www.dahuasecurity.com
Poslat známému
Monitor Dahua LM27-C301B – práce i zábava na QHD displeji
obrázek monitor Dahua LM27-C301B
IPS panel se širokými pozorovacími úhly umožní sledování bez zkreslení barev i při pohledu ze stran. Potěší také elegantní bezrámečkový design. Odezva 5 ms a obnovovací frekvence 100 Hz zajišťuje plynulý přechod mezi obrazovkami bez rozmazání, díky čemuž je ideální pro každodenní práci s aplikacemi nebo scrollování a prohlížení internetových stránek. Technologie pro snížení modrého světla podporuje dlouhodobé sledování displeje bez námahy očí.
Dahua LM27-C301B
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, jasem 300 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1200 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  DAHUA Consumer
Technické detaily
Provedení :  samostatně stojící
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  5
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  300
Kontrast :  1 200 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  2560 × 1440
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  27
Zobrazovací frekvence (Hz) :  100
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ne
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  1
HDMI (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB Hub :  ne
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  30
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost s držákem/stojanem (kg) :  4.8
Rozměry :  614,1 × 461,3 × 198 mm