ASRock Phantom Gaming PG27FRS1A 27"
LED monitor, herní, 27", 1920×1080, 16:9, VA, 280Hz, 1ms, 300cd/m2, 1× DisplayPort, 2× HDMI, repro, černý, en. tř. E
Poslat známému
ASRock Phantom Gaming PG27FRS1A – monitor, který vás vtáhne do hry
obrázek
Monitor ASRock Phantom Gaming PG27FRS1A reaguje s rychlostí blesku na každou herní situaci. Obnovovací frekvence 280 Hz a 1ms doba odezvy potlačuje rozmazání a zpoždění, takže žádná akce vám nikdy neuteče. Naopak nad protivníky budete mít ještě nějaký ten náskok.
obrázek
obrázek konektivita
ASRock Phantom Gaming PG27FRS1A
Prohnutý herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 4 000 : 1, jas 300 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a pokrytí 93% DCI-P3. Obnovovací frekvence 280 Hz spolu s podporou technologie AMD FreeSync Premium nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie VA je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Ozvučení zajištují integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 4 000:1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  300
Kontrast :  4 000 : 1
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  VA
Úhlopříčka (palce) :  27
Velikost bodu (mm) :  0,3114
Zobrazovací frekvence (Hz) :  280
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB Hub :  ne
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  60
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Barva :  černá
Zakřivený :  ano
Hmotnost (kg) :  4.88
Rozměry :  610 × 458 × 193 mm