ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A 34"
LED monitor, herní, prohnutý, 34", 3440×1440, 21:9, VA, 180Hz, 1ms, 500cd/m2, 2× HDMI, 2× DisplayPort, repro, Wi-Fi anténa, černý, en. tř. F
Akce
K odeslání: > 10 ks
Výrobce: ASROCK
 (ASRock Europe B.V.)
Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Nizozemsko
sales@asrock.nl
www.asrock.com
Poslat známému
ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A – monitor, který vás vtáhne do hry
obrázek
Monitor ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A reaguje s rychlostí blesku na každou herní situaci. Obnovovací frekvence až 180 Hz a 1ms doba odezvy potlačují rozmazání a zpoždění, takže žádná akce vám nikdy neuteče. Naopak nad protivníky budete mít ještě nějaký ten náskok. Technologie AMD FreeSync Premium podporuje obraz bez sekání a trhání, a tak si dopřejete nekompromisní herní a multimediální zážitky.
obrázek
obrázek Wi-Fi anténa
ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A
Herní prohnutý LED monitor o úhlopříčce 34" nabízí WQHD rozlišení 3440 × 1440 obrazových bodů, kontrastní poměr 4000 : 1, jas 500 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a 94% pokrytí DCI-P3. Obnovovací frekvence až 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie VA je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. V neposlední řadě jistě potěší čtyři USB 3.0 porty, výškově stavitelný stojan a integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a USB kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 34"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440
Kontrastní poměr: 4000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: Wi-Fi, 2× HDMI, 2× DisplayPort, 4× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  ASROCK
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  500
Kontrast :  4 000 : 1
Poměr stran :  21 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  3440 × 1440
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  VA
Úhlopříčka (palce) :  34
Velikost bodu (mm) :  0,2318
Zobrazovací frekvence (Hz) :  180
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  2
HDMI (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 3.0 (počet) :  4
USB Hub :  ano
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  100
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ano
Hmotnost (kg) :  9.56
Rozměry :  809 × 582 × 332 mm