Neomounts DS45-430BL18
Stojan, VESA, stolní, pro plochý monitor, úhlopříčka 45"–90", výška 54,3-64,3cm, nosnost 60kg, černý
Po objednání za 3 dny
Kód: PERNBN8056 PN: DS45-430BL18 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts DS45-430BL18 Fixní VESA stojan pro plochou obrazovku o velikosti 45" až 90" a hmotnosti do 60 kg. Splňuje vzor otvorů VESA 200 × 200 až 800 × 400 mm a navíc lze také výškově nastavit v rozmezí 54,3 až 64,3 cm. ... více
Poslat známému
Neomounts DS45-430BL18
Fixní VESA stojan pro plochou obrazovku o velikosti 45" až 90" a hmotnosti do 60 kg. Splňuje vzor otvorů VESA 200 × 200 až 800 × 400 mm a navíc lze také výškově nastavit v rozmezí 54,3 až 64,3 cm.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 45"–90"
Nosnost: 60 kg
Materiál: ocel
Nastavení výšky: 54,3–64,3 cm
Rozměry VESA: 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400, 500 × 400, 600 × 200, 600 × 300, 600 × 400, 800 × 200, 800 × 400 mm
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Držák
Výrobce :  NEOMOUNTS
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  90
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  940 × 875 × 373 mm