CHIEFTEC APB-700B8 700W
Zdroj, ATX, 700W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS, bulk
Neznámá dostupnost
Kód: CASZ6680 PN: APB-700B8 Záruka: 36 měs.
www.chieftec.eu
CHIEFTEC APB-700B8 700 W Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 %, splňuje certifikaci 80 PLUS. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 700 W Velikost ventilátoru: 120 mm ... více
Poslat známému
CHIEFTEC APB-700B8 700 W
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 %, splňuje certifikaci 80 PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 700 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80 PLUS
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 1× EPS 4+4pin, 2× PCIe 6+2pin, 4× SATA, 2× molex, 1× floppy
Rozměry: 150 × 140 × 87 mm
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  2
Konektor SATA (počet) :  4
Max. výkon zdroje (W) :  700
Barva :  šedá
Hmotnost (kg) :  1.42
Rozměry :  150 × 140 × 87 mm