MHPower WPU-1050-12
Záložní zdroj, UPS, 1050W, čistý sinus, 12V
Po objednání za 3 dny
Kód: UPSMHP0024 PN: WPU-1050-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: MHPower
 (ABCtech s.r.o.)
Nerudova 742, 552 03 Česká Skalice, Česká republika
info@abctech.cz
www.abctech.cz
MHPower WPU-1050-12 Měnič napětí 12 V / 230 V s funkcí UPS a výkonem 1050 W. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení. Při napájení ze sítě jsou napájeny... více
Poslat známému
MHPower WPU-1050-12
Měnič napětí 12 V / 230 V s funkcí UPS a výkonem 1050 W. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení.
Vlastnosti:
  • Maximální trvalý výkon 1050 W
  • Integrovaný nabíječ 20 nebo 30 A
  • Robustní celokovové provedení
  • Kabely pro připojení externího akumulátoru 0,7 m
  • Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru
  • Kompaktní rozměry
  • Doporučená kapacita baterie: 40–250 Ah (baterie pod 60 Ah doporučujeme nabíjet nižším proudem 10 A)
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Po připojení akumulátoru zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 1050 W
Výstupní napětí: 230 V
Výstupy: 2× zásuvka (1× FR, 1× Schuko)
Rozměry: 360 × 260 × 140 mm
Hmotnost: 10,5 kg
Baterie
Počet baterií: externí baterie, není součástí balení
Napětí baterie/článku: 12 V
Podporované baterie: GEL, AGM, zaplavené (nepodporuje baterie Li-on, Li-Pol, LiFePO atd.)
Doporučená kapacita baterie: 40–250 Ah
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  MHPower
Technické detaily
Provedení :  na stěnu
Vstupy a výstupy
FR zásuvka/zástrčka (počet) :  1
Schuko zásuvka/zástrčka (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1050
Napětí baterie/článku (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  10.5
Rozměry :  360 × 260 × 140 mm