MikroTik G1483-0600WNB
Zdroj, napájecí, náhradní, 600W, 54,5V, 10,35A, pro CRS320-8P-8B-4S+RM, hot-swap
Akce
K odeslání: 3 ks
Kód: ZNRMKR0011 PN: G1483-0600WNB Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik G1483-0600WNB Interní napájecí hot-swap zdroj pro PoE++ switch MikroTik CRS320-8P-8B-4S+RM. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 600 W Výstupní napětí: 54,5 V Výstupní proud: 10,35 A Kompatibilita: MikroTik CRS320... více
Poslat známému
MikroTik G1483-0600WNB
Interní napájecí hot-swap zdroj pro PoE++ switch MikroTik CRS320-8P-8B-4S+RM.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 600 W
Výstupní napětí: 54,5 V
Výstupní proud: 10,35 A
Kompatibilita: MikroTik CRS320-8P-8B-4S+RM
Napájení: AC 230 V