Dahua LM27-B201S 27"
LED monitor, 27", IPS, 1920×1080, 16:9, 100Hz, 5ms, 250cd/m2, 1000:1, HDMI, VGA, VESA, energetická tř. E, černý
K odeslání: > 10 ks
Kód: MONDAH1025 PN: LM27-B201S Záruka: 36 měs.
Výrobce: DAHUA Consumer
Poslat známému
Full HD monitor Dahua LM27-B201S – pro práci i multimediální zážitky
Dahua LM27-B201S
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  DAHUA Consumer
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  5
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  250
Kontrast :  1 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Úhlopříčka (palce) :  27
Zobrazovací frekvence (Hz) :  100
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ne
Kamera
Webkamera přední :  ne
USB Hub :  ne
VGA (počet) :  1
Napájení
Energetická třída :  E
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  36
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  3.84
Rozměry :  614,1 × 363 × 58,7 mm