ColorWay CW-CHA012PD-BK
Napájecí adaptér, do auta, 36W, 1× USB-A, 1× USB-C, vstup 12–24V, výstup max. 3A, PD 18W, QC 3.0, SCP, AFC, černý
K odeslání: > 10 ks
Kód: CASCW1021 PN: CW-CHA012PD-BK Záruka: 24 měs.
Výrobce: COLORWAY
 (Capital System s.r.o.)
Bratislavská 35j/2558, 93101 Šamorín, Slovensko
info@colorway.sk
www.capitalsystem.sk
ColorWay CW-CHA012PD-BK Univerzální nabíječka do auta pro rychlé nabíjení dvou zařízení současně pomocí portů USB a USB-C. Celkový maximální výkon 36 W stačí k dobíjení většiny malých přístrojů. Inteligentní čip USB Auto ID... více
Poslat známému
ColorWay CW-CHA012PD-BK
Univerzální nabíječka do auta pro rychlé nabíjení dvou zařízení současně pomocí portů USB a USB-C. Celkový maximální výkon 36 W stačí k dobíjení většiny malých přístrojů. Inteligentní čip USB Auto ID detekuje typ připojeného zařízení a reguluje napětí a proud, což zajišťuje rychlé nabíjení a vysokou kompatibilitu se zařízeními většiny značek. Samozřejmostí pak je podpora technologií Power Delivery, Quick Charge 3.0, Huawei SCP a Samsung AFC.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Konektor: 1× USB, 1× USB-C
Vstup: DC 12–24 V
Max. výstupní výkon: 36 W (18 W + 18 W)
Výstup:
1× USB - DC 3,6–6 V/ 3 A, 6–9 V/ 2 A, 9–12 V/ 1,5 A (max. 18 W)
1× USB-C - DC 5 V/ 3 A, 9 V/ 2 A, 12 V/ 1,5 A (max. 18 W)
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  USB nabíječka
Výrobce :  COLORWAY
Vstupy a výstupy
USB 2.0 (počet) :  1
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Napájecí napětí (V) :  5
Napájecí napětí (V) :  6
Napájecí napětí (V) :  9
Napájecí napětí (V) :  3,6
Napájecí napětí (V) :  12
Použití a určení
Typ nabíječky :  do auta
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  68 × 31,4 × 31,4 mm