Cisco PWR-C5-600WAC=
Zdroj, 600W, DC 54V (11,1A), AC 100–240V, pro Cisco Catalyst 9200
Po objednání za 3 dny
Kód: NAMCSC1013 PN: PWR-C5-600WAC= Záruka: 24 měs. (IČ:12)
Výrobce: CISCO
 (Cisco Systems International BV)
Haarlerbergpark, Haarlerbergweg 13-19, Amsterdam, Nizozemsko
web-help@cisco.com
www.cisco.com
Cisco PWR-C5-600WAC= Náhradní napájecí zdroj vhodný pro switche Cisco Catalyst 9200. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 600 W Vstup: AC 100–240 V, 50/60 Hz, 2,8–7 A Výstup: DC 54 V při 11,1 A Kompatibilita: Cisco... více
Poslat známému
Cisco PWR-C5-600WAC=
Náhradní napájecí zdroj vhodný pro switche Cisco Catalyst 9200.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 600 W
Vstup: AC 100–240 V, 50/60 Hz, 2,8–7 A
Výstup: DC 54 V při 11,1 A
Kompatibilita: Cisco Catalyst 9200
Záruční podmínky
Značka
Upřesnění typu :  Rackmount
Výrobce :  CISCO
Technické detaily
Bez ventilátorů (fanless) :  ne
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Provozní teplota max. (°C) :  80
Provozní teplota min. (°C) :  -5
Výkon (W) :  600
Napájení
Napájení zařízení :  z el. sítě
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - stříbrná
Hmotnost (g) :  770
Rozměry :  193 × 101,6 × 40,1 mm