PLANET GUP-805A-60W
Konvertor, 1× 10/100/1000Base-T, 1× SFP 100/1000-X, PoE++ injektor (802.3af/at/bt), budget 60W, 0 až 50°C, 52–55V DC
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2479 PN: GUP-805A-60W Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET GUP-805A-60W PoE++ konvertor pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením (100/1000 Base-X na 10/100/1000 Base-T). Napájení v rozsahu DC 52–55 V (napájecí adaptér součástí), PoE++ výstup s výkonem až 60 W,... více
Poslat známému
PLANET GUP-805A-60W
Napájení v rozsahu DC 52–55 V (napájecí adaptér součástí), PoE++ výstup s výkonem až 60 W, kovové tělo, běžná pracovní teplota 0 až 50 °C.
S celkovým výkonem až 60 W pro různé druhy PoE aplikací poskytuje GUP-805A-60W rychlé, bezpečné a výkonné síťové řešení pro malé firmy a podniky.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 1× RJ-45 10/100/1000Base-T s PoE++ funkcí, 1× SFP 100/1000Base-X
Podpora přenosu: Frame 9KB
Provedení: na zeď, DIN lišta (volitelně)
Podpora OAM: ne
Napájení: 52–55 V DC, max. celkový příkon do 67,8 W (zdroj je součástí balení)
Ochrana: ne
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 94 × 70 × 26 mm