Victron MultiPlus-II 48V/8000VA/110A-100A
Měnič napětí, hybridní, nabíječka, 48V, 8000VA, čistá sinusovka, 110A-100A, modrý
Po objednání za 2 týdny
Poslat známému
UPOZORNĚNÍ: jednotky MuptiPlus II 8,10 a 15kVA nelze řadit paralelně.
Třífázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem.
Měnič
Vstupní napětí: DC 38–66 V
Výkon (při 25 °C): 8000 VA / 6400 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50/60 Hz)
Přenosová kapacita: 100 A
Hmotnost: 42 kg
Rozměry: 642 × 363 × 206 mm
Nabíječka
Vstupní napětí: AC 187–265 V (45–65 Hz)
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 57,6 / 55,2 / 52,8 V
Nabíjecí proud baterie (max.): 110 A
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Stupeň krytí :  IP22
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  6400
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  206
Hmotnost (kg) :  42
Rozměry :  642 × 363 × 206 mm