CSB EVH12150 (6-DZM-12)
Baterie, akumulátor, záložní, olověný, VRLA AGM, 12V, 15Ah, Faston 6,3mm (F2)
K odeslání: 1 ks
Kód: UPSCSB0007 PN: EVH12150 (6-DZM-12) Záruka: 26 měs.
Výrobce: CSB
 (Efteria, spol. s r.o.)
K rybníku 378, 252 42 Jesenice, Česká republika
info@battery.cz
www.battery.cz
CSB EVH12150 (6-DZM-12) Záložní olověný akumulátor (12 V, kapacita 15 Ah) v provedení VRLA (AGM). Jde o konstrukci, při níž dochází k regulaci vnitřního tlaku pomocí ventilů (VRLA - Valve Regulated Lead Acid = ventilem... více
Poslat známému
CSB EVH12150 (6-DZM-12)
Záložní olověný akumulátor (12 V, kapacita 15 Ah) v provedení VRLA (AGM).
  • AGM = elektrolyt je vázán ve skelném rounu
  • Vysoký jakostní standard požitých materiálů a zpracování
  • Vyšší maximální vybíjecí proudy
  • Absolutně bezúdržbové (z hlediska doplňování vody)
  • Delší životnost než u konvenční zaplavené baterie
  • Cyklická odolnost (odolnost proti opakovanému nabíjení a vybíjení)
  • Odolnost proti hlubokému vybíjení (lépe odolává hlubokému vybíjení)
  • Při cyklickém provozu nabíjecí napětí 14,4 až 15,0 V při teplotě +25 °C
  • Při provozu záložního zdroje nabíjecí napětí 13,5 až 13,8 V při teplotě +25 °C
  • Otřesuvzdorné (vibration-proof)
  • Nerozlitelný blok (leak-proof) - baterie může trvale pracovat pod úhlem náklonu až 90°
  • Nejedná se o nebezpečný produkt kategorie FAA a IATA
Technologie AGM (Absorbed Glass Mat):
Životnost: zhruba 700 cyklů / 50% D.o.D.
Tyto trakční baterie jsou určeny především pro následující aplikace:
  • Napájení ELEKTROMOTORŮ (golfové vozíky, elektrokola, elektroskútry a další)
  • OBYTNÉ VOZY (karavany, přívěsy, externí zdroje napájení)
  • LODĚ, ČLUNY, PLACHETNICE, (pro elektromotor, napájení dalších přístrojů na palubě)
  • SOLÁRNÍ ZAŘÍZENÍ (cyklické nabíjení a vybíjení – sluneční energie kumulovaná v baterii)
  • MOBILNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ DOPRAVY, SEMAFORY, VÝSTRAŽNÉ ZNAČENÍ
  • Hračky, dětské skútry – jezdítka atd.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 15 Ah
Napětí: 12 V
Technologie baterie: VRLA / AGM
Typ kontaktu: Faston 6,3 mm (F2)
Max. nabíjecí proud: 4,5 A
Max. vybíjecí proud: 180 A (5 vteřin)
Stav: nabitý/á
Rozměry: 151 × 102 × 98 mm