Neomounts NM-TC100BLACK
Držák, VESA, vertikální montáž, pro Mini PC (Nuc/Thin), nosnost 5kg, černý
Po objednání za 3 týdny
Kód: PERNSE2002 PN: NM-TC100BLACK Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Poslat známému
Neomounts NM-TC100BLACK
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Maximální nosnost: 5 kg
Materiál: ocel
Nastavení šířky: 1,7 až 7 cm
Rozměry VESA: 50 × 50 mm, 75 × 75 mm, 100 × 100 mm
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  129 × 118 × 70 mm