Neomounts WL40S-850BL16
Držák, VESA, nástěnný, pro LCD a TV, úhlopříčka 40"–70", plně pohyblivý, náklon 14°, otáčení 45°, nosnost 45kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNSE0015 PN: WL40S-850BL16 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts WL40S-850BL16 Sklopný a otočný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 40" do 70" a nosností až 45 kg. Možnost náklonu o -2° až +12° a otáčení o -45° až +45° umožňuje nastavit požadovaný úhel pohledu... více
Poslat známému
Neomounts WL40S-850BL16
Sklopný a otočný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 40" do 70" a nosností až 45 kg. Možnost náklonu o -2° až +12° a otáčení o -45° až +45° umožňuje nastavit požadovaný úhel pohledu pro maximální flexibilitu při sledování obrazovky. Intuitivní systém správy kabeláže minimalizuje nepořádek. Držák má snadno nastavitelnou hloubku od 4,7 do 55,5 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 100 × 100 až 600 × 400 mm. Přidanou hodnotou je praktický systém Easy-release pro připevnění televizoru mrknutím oka a samostatná vodováha + upevňovací šablona pro snadnou instalaci.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 40"–70"
Maximální nosnost: 45 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 47–555 mm
Rozměry VESA: 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 120 × 120, 200 × 100, 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 100, 300 × 200, 300 × 300, 350 × 350, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400, 440 × 400, 600 × 200, 600 × 300, 600 × 400 mm
Značka
Upřesnění typu :  Držák
Výrobce :  NEOMOUNTS
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  70
Min. velikost monitoru (palce) :  40
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  70
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na zeď
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Konstrukce :  s náklonem
Konstrukce :  otočný
Nosnost (kg) :  45
Rozměry :  710 × 436 × 47 mm