Neomounts FPMA-VESA200
Adaptér, fixní, pro monitory a obrazovky, úhlopříčka 22–42", nosnost 35kg, VESA 50×50 na 200×200, stříbrný
Po objednání za 3 týdny
Kód: PERNBN6703 PN: FPMA-VESA200 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-VESA200 Fixní VESA adaptér pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 22" do 42" a nosností až 35 kg. Adaptér má hloubku 3 mm a umožňuje použití držáku s rozhraním VESA 50 × 50, 75 × 75 nebo 100 × 100 mm s... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-VESA200
Fixní VESA adaptér pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 22" do 42" a nosností až 35 kg. Adaptér má hloubku 3 mm a umožňuje použití držáku s rozhraním VESA 50 × 50, 75 × 75 nebo 100 × 100 mm s obrazovkami kompatibilními se standardy VESA 100 × 200, 200 × 200 a 120 × 180 mm pro montáž na stěnu nebo stůl.
Součástí balení je veškerý instalační materiál potřebný k sestavení adaptéru.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 22"–42"
Maximální nosnost: 35 kg
Vzdálenost od zdi: 3 mm
VESA: 50 × 50, 75 × 75, 100 × 100, 120 × 180, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200 mm
Materiál: kov
Barva: stříbrná
Značka
Upřesnění typu :  Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  42
Použití a určení
Druh příslušenství :  adaptér
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná
Rozměry :  220 × 220 × 3 mm