Neomounts NS-DPOS100BLACK
Držák, VESA, pro LCD a TV, úhlopříčka 10"–32", nosnost 15kg, náklon 60°, otáčení 360°, rotace 360°, ocel, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN6401 PN: NS-DPOS100BLACK Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts NS-DPOS100BLACK Flexibilní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti od 10" do 32" a hmotnosti do 15 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Veškerý instalační... více
Poslat známému
Neomounts NS-DPOS100BLACK
Flexibilní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti od 10" do 32" a hmotnosti do 15 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
  • Plně pohyblivý držák pro plochou obrazovku 10"–32"
  • Systém pro vedení kabelů
  • Kompatibilní s VESA standardy 75 × 75 a 100 × 100 mm
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–32"
Maximální nosnost: 15 kg
Nastavení výšky: 44 cm
Náklon: -15° až +45°
Otáčení: 360°
Rotace: 360°
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm