Neomounts FPMA-C100
Držák, VESA, stropní, pro monitor, úhlopříčka 10"-30", náklon 180°, otáčení 180°, rotace 360°, nosnost 12kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN5007 PN: FPMA-C100 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-C100 Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 10" až 30" a hmotnosti do 12 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-C100
Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 10" až 30" a hmotnosti do 12 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně výškově nastavitelný v rozmezí od 79 do 129 cm a je vhodný pro obrazovky nebo televize, které splňují vzor otvorů VESA 75 × 75 až 100 × 200 mm. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10" - 30"
Nosnost: 12 kg
Materiál: ocel
Nastavení výšky: 79 až 129 cm
Náklon: -90° až +90°
Otáčení: 180°
Rotace: 360°
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm, 100 × 200 mm