Neomounts FPMA-LIFT100
Adaptér, VESA, pro ploché obrazovky, úhlopříčka až 27", nosnost 8kg, výška 0-17,7cm, ocel, stříbrný
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN3005 PN: FPMA-LIFT100 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-LIFT100 Adaptér pro ploché obrazovky do velikosti 27" umožňuje nastavit výšku monitoru od 0 do 17,7 cm. Je kompatibilní se všemi držáky se standardy VESA 75 × 75 až 100 × 100 mm. Veškerý instalační materiál... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-LIFT100
Adaptér pro ploché obrazovky do velikosti 27" umožňuje nastavit výšku monitoru od 0 do 17,7 cm. Je kompatibilní se všemi držáky se standardy VESA 75 × 75 až 100 × 100 mm. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: do 27"
Maximální nosnost: 8 kg
Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm
Nastavení výšky: 0–17,7 cm
Materiál: ocel
Barva: stříbrná
Značka
Upřesnění typu :  Monitor - Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na stojan monitoru
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná
Konstrukce :  s nastavitelnou výškou
Nosnost (kg) :  8
Rozměry :  245 × 115 × 28 mm