Neomounts FPMA-CB100BLACK
Držák, VESA, pro dva monitory, úhlopříčka 10"–27", otáčení 30°, rotace 360°, nosnost 2× 10kg, ocel, černý
Po objednání za 3 týdny
Kód: PERNBN2080 PN: FPMA-CB100BLACK Záruka: 60 měs.
Poslat známému
Neomounts FPMA-CB100BLACK
  • Zakřivená horizontální lišta pro lepší polohu pro sledování
  • Kompatibilní s montážním rozhraním VESA 75 × 75 a 100 × 100
  • Kabelové svorky udržují kabely uspořádané a chráněné
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–27"
Nosnost: 2× 10 kg
Otáčení: -15° až +15°
Rotace: 360°
Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm