ROGERELE REP3000-48
Měnič napětí, 48V, 230V, 3000W, sinusový výstup
Po objednání za 2 týdny
Kód: UPSROG0013 PN: REP3000-48 Záruka: 26 měs.
www.battery.cz
ROGERELE REP3000-48 Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz). Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí... více
Poslat známému
ROGERELE REP3000-48
Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz). Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí se rovněž pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů s citlivou elektronikou.
Součástí jsou kabely s oky pro připojení na baterii.
Vlastnosti:
  • Čistý sinusový výstup (THD < 3 %)
  • USB konektor (pouze servisní účely)
Nepropojujte do série nebo paralelně výstup střídavého napětí 230 V (kontakty síťové zásuvky) tohoto měniče s jinými zdroji střídavého napětí 230 V (například paralelně nebo sériově se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 3000 W (6000 W špička)
Vstupní napětí: 48 V (40 až 61 V)
Výstupní napětí: 220/230/240 V
Rozměry: 395 x 180 x 130 mm
Hmotnost: 6,21 kg
Barva: zlatá - černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí C
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  48 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  3000
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  395 × 180 × 130 mm