ROGERELE REP1000-24
Měnič napětí, 24V, 230V, 1000W, sinusový výstup, nabíjecí USB port
Po objednání za 2 týdny
Kód: UPSROG0006 PN: REP1000-24 Záruka: 26 měs.
Výrobce: ROGERELE
 (Efteria, spol. s r.o.)
K rybníku 378, 252 42 Jesenice, Česká republika
info@battery.cz
www.battery.cz
ROGERELE REP1000-24 Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz) a USB výstupem pro nabíjení mobilních zařízení. Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou... více
Poslat známému
ROGERELE REP1000-24
Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz) a USB výstupem pro nabíjení mobilních zařízení. Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí se rovněž pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů s citlivou elektronikou.
Součástí jsou kabely s oky pro připojení na baterii.
Vlastnosti:
  • Čistý sinusový výstup (THD < 3 %)
  • Technologie pozvolného rozběhu motorů u čerpadel a kompresorů
  • Dvojnásobný špičkový výkon umožňuje provozování spotřebičů s velkým náběhovým příkonem
  • LED diodová indikace napájení a signalizace ochran
  • Inteligentní ventilátor pro lepší chlazení a delší životnost
  • Hliníkový plášť měniče pro lepší odvod tepla a zároveň odolnost a ochranu vnitřní elektroniky
  • USB výstup pro napájení/nabíjení přenosné elektroniky
Nepropojujte do série nebo paralelně výstup střídavého napětí 230 V (kontakty síťové zásuvky) tohoto měniče s jinými zdroji střídavého napětí 230 V (například paralelně nebo sériově se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 1000 W (2000 W špička)
Vstupní napětí: 24 V (20 až 31 V)
Výstupní napětí: 220/230/240 V
Rozměry: 300 x 180 x 80 mm
Hmotnost: 2,92 kg
Barva: zlatá - černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí B
Výrobce :  ROGERELE
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  24 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  1000
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  300 × 180 × 80 mm