Cisco PWR-C1-715WAC-P=
Zdroj, 715W, DC -56V (12,8A), AC 100-240V, 80+ Platinum, pro Cisco Catalyst 9300
Po objednání za 3 dny
Kód: NAPCSC1207 PN: PWR-C1-715WAC-P=
Výrobce: CISCO
 (Cisco Systems International BV)
Haarlerbergpark, Haarlerbergweg 13-19, Amsterdam, Nizozemsko
web-help@cisco.com
www.cisco.com
Cisco PWR-C1-715WAC-P= Náhradní napájecí zdroj vhodný pro switche Cisco Catalyst 9300. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 715 W Vstup: AC 100-240 V, 50/60 Hz, 10-5 A Výstup: -56 V při 12,8 A Kompatibilita: Cisco... více
Poslat známému
Cisco PWR-C1-715WAC-P=
Náhradní napájecí zdroj vhodný pro switche Cisco Catalyst 9300.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 715 W
Vstup: AC 100-240 V, 50/60 Hz, 10-5 A
Výstup: -56 V při 12,8 A
Kompatibilita: Cisco Catalyst 9300
Záruční podmínky
Značka
Upřesnění typu :  Rackmount
Výrobce :  CISCO
Technické detaily
Bez ventilátorů (fanless) :  ne
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Provozní teplota max. (°C) :  45
Provozní teplota min. (°C) :  -5
Napájení
Napájení zařízení :  z el. sítě
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - stříbrná
Hmotnost (g) :  1200
Rozměry :  309,9 × 82,55 × 40,1 mm