Cisco Catalyst 9105 (C9105AXW-E)
Neznámá dostupnost
Kód: NAPCSC1205 PN: C9105AXW-E
Výrobce: CISCO
 (Cisco Systems International BV)
Haarlerbergpark, Haarlerbergweg 13-19, Amsterdam, Nizozemsko
web-help@cisco.com
www.cisco.com
Cisco Catalyst 9105 (C9105AXW-E) 2pásmový Wi-Fi 6 access point založen na bezdrátové technologii 2,4 GHz a 5 GHz standardu 802.11ax (zpětně kompatibilní s 802.11a/b/g/n/ac). Rychlost přenášených dat činí až 1,488 Gb/s ... více
Poslat známému
2pásmový Wi-Fi 6 access point založen na bezdrátové technologii 2,4 GHz a 5 GHz standardu 802.11ax (zpětně kompatibilní s 802.11a/b/g/n/ac). Rychlost přenášených dat činí až 1,488 Gb/s (kombinovaná). Pro připojení je přítomen multi-gigabitový Ethernet RJ-45 port (100/1000/2500) a tři GbE RJ-45 porty.
  • Multi-gigabitový RJ-45 port (100/1000/2500 Mbps), 3x GbE RJ-45 (1. port podporuje PSE 10,5 W výstup), 1x Passthru port (2x RJ-45)
  • Integrované antény + podpora 2x2 MU-MIMO a 802.11ax
  • Beamforming, BSS coloring, OFDMA, TWT, MRC, 802.11 DFS, CSD, A-MPDU, A-MSDU
  • Bluetooth 5.0 pro IoT využití
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Rychlost datového přenosu: až 1,488 Gb/s (80 MHz @ 5 GHz a 20 MHz @ 2,4 GHz)
Frekvence: 2,4 a 5 GHz
Podpora PoE: ano, aktivní PoE+ 802.3af/at
Rozměry: 160 x 90 x 32,66 mm
Záruční podmínky
Značka
Upřesnění typu :  Access point/Repeater
Výrobce :  CISCO
Technické detaily
Citlivost (dBm) :  -99 (1 Mbps, 802.11/11b), -90 (802.11ax HE80)
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Provozní teplota max. (°C) :  50
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  na zeď
Přenosová rychlost (Mbps) :  1488
Zisk (dBi) :  3 (2,4GHz), 5 (5GHz)
Komunikace
Wi-Fi, specifikace :  802.11a/b/g/n/ac/ax
Síťová rozhraní
Frekvence Wi-Fi :  2400 MHz/5000 MHz