Eaton 5PX 1500i RT2U G2
Záložní zdroj, 1500VA, 1500W, 1/1 fáze, rack/tower, 2U
K odeslání: 1 ks
Kód: UPSE1256 PN: 5PX1500IRT2UG2 Záruka: 36 měsíců hardware / 24 měsíců baterie
Poslat známému
Eaton 5PX 1500i RT2U G2
Vysoce výkonná UPS Eaton 5PX Gen2 poskytuje spolehlivou ochranu a záložní napájení např. pro datová centra, IT, datové sítě, datová úložiště a telekomunikace, infrastrukturu, průmysl, zdravotnictví atd. Průběžně monitoruje podmínky napájení, reguluje napětí a frekvenci elektrické sítě, ale také měří spotřebu energie. Nový grafický LCD displej poskytuje přehledné informace o stavu jednotky UPS a měření na jedné obrazovce. UPS 5PX nabízí sériové rozhraní, USB, relé kontakty pro připojení a slot pro přídavnou komunikační kartu. Záložní zdroj nabízí také funkci vzdáleného vypnutí. Umístění je možné do 19" Racku (výška jednotky je 2U) nebo jako Tower (samostatně stojící).
Konfigurace: Rack/Tower
Typové číslo: 5PX1500IRT2UG2
Zátěž (VA/W): 1500/1500
Účinnost: až 96 %
Uživatelské rozhraní: vícejazyčný grafický LCD displej
Další porty: 1× konektor pro přídavný bat. modul, 1× konektor pro auto. rozpoznání bat. modulu
Rozměry: 448 × 438 × 85,5 mm
Hmotnost: 22,4 kg
Barva: černá
Vstupní
Připojení vstupu: 1× IEC-320-C14
Jmenovité napětí: AC 160–294 V (nastavitelné na 150–294 V)
Kmitočet: 50/60 Hz (povolený rozsah 47–70 Hz, 40 Hz v režimu nízké citlivosti)
Jmenovitý proud: 10 A při 230 V
Výstupní
Výstupní zásuvky: 8× IEC-320-C13
Jmenovité napětí: AC 230 V (nastavitelné na 200/208/220/230/240 V)
Baterie
Typ baterie: DJW12-9
Počet baterií: 4
Napětí baterie/článku: 12 V
Kapacita baterie: 9 Ah
Konektor IEC-320-C13 (počet) :  8
Konektor IEC-320-C14 (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1500
Napětí baterie/článku (V) :  12
Baterie
Kapacita baterie (Ah) :  9
Kapacita baterie (Wh) :  108
Počet baterií :  4
Barva :  černá - stříbrná
Hmotnost (kg) :  22.4
Rozměry :  448 × 438 × 85,5 mm