Victron MultiPlus-II 48V/5000VA/70A-50A
Měnič napětí, hybridní, nabíječka, 48V, 5000VA, čistá sinusovka, 70A-50A, modrý
K odeslání: 3 ks
Poslat známému
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Až 6 jednotek MultiPlus-II může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. Např. šest jednotek 48/5000/70 poskytuje 25 kW (30 kVA) výstupní výkon a nabíjecí výkon 420 A.
Třífázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem. Ale to není vše, až 6 paralelně řazených jednotek může tvořit jednu fázi. Třífázový systém tak může sestávat až z 18 jednotek se souhrnným trvalým výstupním výkonem 75 kW (90 kVA) a nabíjecím výkonem 1200 A.
Měnič
Vstupní napětí: DC 38–66 V
Výkon (při 25 °C): 5000 VA / 4000 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50/60 Hz)
Přenosová kapacita: 50 A
Hmotnost: 29 kg
Rozměry: 565 × 323 × 148 mm
Nabíječka
Vstupní napětí: AC 187–265 V (45–65 Hz)
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 57,6 / 55,2 / 52,8 V
Nabíjecí proud baterie (max.): 70 A
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Stupeň krytí :  IP21
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  4000
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  30
Rozměry :  565 × 323 × 148 mm