MHPower MSKD-2100-48
Záložní zdroj, UPS, 2100W, čistý sinus, 48V, solární regulátor MPPT
Po objednání za 3 dny
Kód: UPSMHP0015 PN: MSKD-2100-48 Záruka: 26 měs.
Výrobce: MHPower
 (ABCtech s.r.o.)
Nerudova 742, 552 03 Česká Skalice, Česká republika
info@abctech.cz
www.abctech.cz
MHPower MSKD-2100-48 Záložní zdroj s výkonem 2100 W s čistým sinusovým výstupním signálem. Tento Sinusový napájecí zdroj se používá k napájení elektrických zařízení vyžadujících střídavé napětí 230 V. Při dodávce elektřiny... více
Poslat známému
MHPower MSKD-2100-48
Záložní zdroj s výkonem 2100 W s čistým sinusovým výstupním signálem. Tento Sinusový napájecí zdroj se používá k napájení elektrických zařízení vyžadujících střídavé napětí 230 V.
Všechny nejdůležitější parametry má záložní zdroj zobrazené na barevném LCD displeji. Disponuje akustickou signalizací. Integrovaná nabíječka s max. výkonem 10 A se stará o baterii a udržuje ji v připraveném stavu.
Podporuje GEL, AGM a klasické zaplavené baterie. Nepodporuje baterie Li-Ion, Li-Pol, LiFePO atd.
Vlastnosti:
  • Konstrukce založená na účinném toroidním transformátoru.
  • Dvojité ovládání hlavního procesoru, vysoký výkon.
  • Solární nabíječka MPPT (regulátor) s velmi vysokou účinností.
  • Široký rozsah vstupní frekvence, automatická detekce 50/60 Hz.
  • Inteligentní přepínání mezi prioritami napájení pro lepší výkon a nižší energetické ztráty.
  • Plný rozsah ochrany a alarmů: přetížení, zkrat, přepětí, podpětí a teplotní ochrana.
  • Robustní celokovové provedení.
Technické parametry:
Pracovní režim: (PV-->BAT-->AC) / (AC-->PV-->BAT) / (PV-->AC-->BAT)
Napětí baterie: 48 V
Indikátor panelu, světlo: grafický barevný LED displej
Čas přepnutí na zálohu: < 4 ms
Chladicí systém: ano, ventilátory
PV (Fotovoltaika)
Rozsah vstupního napětí: 60–100 V
Max. vstupní proud: 60 A
Max. konverzní účinnost: 98 %
AC Hlavní stav
Rozsah vstupního napětí: 140–275 V
Frekvence: 45–65 Hz
Rozsah výstupního napětí: 195–240 V
Nabíjecí proud: 10 A
Přetížení sítě: varování až do snížení zatížení
Výstup režimu měniče
Výstupní napětí měniče: 220 V (±3 %)
Výstupní frekvence: 50/60 Hz, adaptivní
Výstupní výkonový faktor: ≥ 0,8
Fyzické charakteristiky:
Relativní vlhkost: 10 až 90 % RH, nekondenzující
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -15 až +45 °C
Montáž: na zeď (montážní hmoždinky a šrouby součástí balení)
Krytí: IP20
Přívodní napájecí kabel do el. zásuvky: cca. 0,75 m
Přívodní kabel k akumulátoru: cca. 0,95 m
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 2100 W
Vstupní napětí: 140–275 V
Výstupní napětí: 220 V
Počet zásuvek: 2
Rozměry: 540 × 330 × 130 mm
Hmotnost: 20 kg
Baterie
Počet baterií: externí baterie, není součástí balení
Napětí baterie/článku: 48 V
Podporované baterie: GEL, AGM, zaplavené
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  MHPower
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  tower
Účiník :  0.8
Vstupy a výstupy
Schuko zásuvka/zástrčka (počet) :  2
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Max. vstupní proud (A) :  60
Max. výkon zdroje (W) :  2100
Napětí baterie/článku (V) :  48
Vstupní napětí (V) :  60 - 100 (DC)
Vstupní napětí (V) :  140 - 275
Výstupní napětí (V) :  220
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  20
Rozměry :  540 × 330 × 130 mm