ZALMAN MegaMax ZM700-TXII 700W
Zdroj, ATX, 700W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS
Neznámá dostupnost
Kód: ZDRZAL0057 PN: ZM700-TXII Záruka: 36 měs.
www.100mega.cz
ZALMAN MegaMax ZM700-TXII 700 W – spolehlivý základ vaší sestavy ... více
Poslat známému
ZALMAN MegaMax ZM700-TXII 700 W – spolehlivý základ vaší sestavy
napájecí zdroj ZALMAN MegaMax ZM700-TXII
Nadpis
Napájecí zdroj ZALMAN MegaMax ZM700-TXII 700 W se postará o stabilitu vašeho desktopu během práce. Představuje vyvážené řešení pro napájení běžných i kancelářských počítačových sestav. Model ZALMAN MegaMax ZM700-TXII podporuje stabilní napájení komponent, které jsou kruciální pro správný chod počítače – procesoru a grafické karty.
  • Seznam
ZALMAN MegaMax ZM700-TXII detail
Nadpis
Díky optimalizovanému řízení přísunu energie nedochází ke kolísání výkonu ani při vyšší zátěži. Certifikace 80PLUS zajišťuje účinnost až 87 % a ideální konverze tepla. Díky tomu podporuje menší zahřívání komponent a optimalizované provozní náklady. Součástí napájecího zdroje je také zabudovaný 120mm ventilátor, který zajišťuje efektivní chlazení při zachování tichého chodu.
  • Seznam
Napájecí zdroj o výkonu 700 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje je až 87 %, splňuje certifikaci 80PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 700 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 1 x EPS 8pin, 4 x PCIe 6+2-pin, 6 x SATA, 4 x molex, 1 x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  4
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  4
Konektor SATA (počet) :  6
Max. výkon zdroje (W) :  700
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Barva :  černá
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm