MEAN WELL NDR-240-24
Zdroj, napájecí, průmyslový, 240W, regulovatelný 24–28V
Bude skladem 4.6.2026
Kód: ZNPMEA0017 PN: NDR-240-24 Záruka: 48 měs.
www.meanwell.eu
MEAN WELL NDR-240-24 Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 24–28 V DC, zatížitelnost 240 W. Provozní teplota -20 až 70 °C. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výstupní napětí: 24–28 V Výstupní... více
Poslat známému
MEAN WELL NDR-240-24
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 24–28 V DC, zatížitelnost 240 W. Provozní teplota -20 až 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: 24–28 V
Výstupní výkon: 240 W
Výstupní proud (max): 10 A
Vstupní napájení: 90–264 V AC, 127–370 V DC
Účinnost: 88,5 %
Rozměry: 125,2 × 113,5 × 63 mm
Hmotnost: 1 kg
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  10
Frekvence napětí (Hz) :  47-63
Max. vstupní proud (A) :  2.5
Vstupní napětí (V) :  90 - 264 (AC)
Výstupní napětí :  24V DC
Výstupní napětí (V) :  24
Výstupní výkon (W) :  240
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  1