Xtend Solarmi GF-SUN-1000G2H
Měnič napětí, 1kW, 230V, měnič s limiterem, vstup 45–90V, MPPT
Po objednání za 2 týdny
Kód: ZNKGWL0003 PN: SUN-1000G2H Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi GF-SUN-1000G2H GridFree originální GWL GTIL měnič s výkonem 900 W pracující ve vstupním rozsahu napětí 45-90 V (DC) s integrovaným limiterem pro zabránění přetoků do veřejné sítě. Měnič díky integrovanému MPPT... více
Poslat známému
Xtend Solarmi GF-SUN-1000G2H
GridFree originální GWL GTIL měnič s výkonem 900 W pracující ve vstupním rozsahu napětí 45-90 V (DC) s integrovaným limiterem pro zabránění přetoků do veřejné sítě. Měnič díky integrovanému MPPT regulátoru převede maximum energie vyrobené fotovoltaickými panely na 230 V (AC). Měnič vyniká extrémně nízkou vlastní spotřebou pouhých 4,6 W!
Na přehledném displeji měniče můžete sledovat:
  • Aktuální výkon měniče ze solárních panelů/baterií
  • Výkon dodávaný ze sítě
  • Napětí na DC vstupu
  • Teplota měniče
  • Napětí sítě
  • Datum a čas
  • Denní průběh produkce
  • Nastavení měniče
display
GridFree měnič pracuje v rozsahu vstupního napětí DC 45-90 V a jeho výkon je 900 W (špičkový 1000 W). Výstupem z měniče je pak napětí AC 230 V, které se připojuje mezi hlavní jistič s elektroměrem a jističe jednotlivých okruhů. Měnič tedy výkon z panelů (nebo vhodné baterie) převede do domácích rozvodů. Vaše spotřebiče pak budou odebírat energii vyrobenou primárně z vaší elektrárny. Pokud by výkon vaší elektrárny v daný okamžik nestačil, připojená veřejná síť nedostatek pokryje. Instalací proudové sondy k limiteru ochráníte svůj systém proti nežádoucím přetokům v případě, že je vaše elektrárna schopna vyrábět více energie, než vaše spotřebiče vyžadují.
Zapojení měniče do solárního systému je jednoduché:
Bez akumulátoru:
GTIL2_zapojeni_systemu
S akumulátorem:
GTIL2_zapojeni_systemu2
Bližší informace o zapojení s akumulátorem naleznete v technické podpoře.
GTIL2_zapojeni_panelu
Součástí balení je proudový senzor s délkou kabelu 3 m i propojovací kabel 230 V. Návod k obsluze stahujte v souvisejících dokumentech níže.
Pro správné měření proudové sondy nedoporučujeme kabel od senzoru prodlužovat.
Typické příklady použití mikroinvertorů a další informace naleznete zde.
Technologie GridFree – přehled odkazů, článků a informací
www.i4wifi.cz/gridfree + technická podpora
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kontinuální výkon: 900 W (1000 W špička)
Vstupní napětí: DC 45-90 V
Výstupní napětí: AC 230 V (50 Hz)
Rozměry: 322 x 196 x 88 mm