PLANET PWR-480-48
Zdroj, průmyslový, DIN lišta, nastavitelný 48–56V DC, 480W
K odeslání: 1 ks
Kód: NETPLA2121 PN: PWR-480-48 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET PWR-480-48 Napájecí zdroj na DIN lištu poskytující dostatečné napájení 48V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE bezdrátové přístupové body. Připojení kabelů... více
Poslat známému
PLANET PWR-480-48
Napájecí zdroj na DIN lištu poskytující dostatečné napájení 48V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE bezdrátové přístupové body. Připojení kabelů pomocí svorkovnice. Ochrana proti zkratu, přetížení, přepětí a přehřátí. Rozmezí provozní teploty od -20 °C do 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 48–56 V DC
Výstupní proud: 10 A
Celkový výstupní výkon: 480 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí a přehřátí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 125 × 128 × 85 mm
Hmotnost: 1500 g
Montáž: DIN lišta
Příklad použití::
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Provedení :  DIN lišta
Provedení :  průmyslové
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  10
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  56V DC
Výstupní napětí :  48V DC