PLANET IPOE-171-95W
PoE injektor, průmyslový, IEEE802.3bt, 95W, 2,5/5Gbps, DIN, IP30, -40 až +75°C, podpora PoH, DC 12–48V
K odeslání: 3 ks
Kód: NETPLA2114 PN: IPOE-171-95W Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET IPOE-171-95W Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 95 W, pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení. Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C,... více
Poslat známému
PLANET IPOE-171-95W
Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 95 W, pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení.
Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV, přepěťová ochrana do 6 kV, PoE režimy Standard/Legacy/Force, podpora napájení PoH (Power over HD-BASE-T), redundantní napájení DC 12–48 V.
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3bt s maximální zatížitelností 95 W pro napájení zařízení po Ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty, POS (point of sale), kiosky, PoE osvětlení nebo Wi-Fi přístupovými body.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1G/2.5G/5GBase-T (1× data vstup, 1× PoE (data + napájení))
Celkový napájecí výkon: do 95 W, IEEE 802.3at PoE+, IEEE 802.3bt PoE++
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: DC 12–48 V (max. 5 A) redundantní (zdroj není součástí balení)
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 135 × 87,8 × 32 mm
Hmotnost: 470 g
Technické detaily
Norma :  802.3af
LAN :  ano
Počet PoE portů :  1
Rychlost portů :  1 Gb/s + 2,5 Gb/s + 5 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Barva :  modrá
Hmotnost (g) :  470
Rozměry :  135 × 87,8 × 32 mm