PLANET napájecí zdroj pro POE-1200G
Napájecí zdroj, náhradní, pro POE-1200G
K odeslání: 1 ks
Kód: NETPLA2091 PN: 4150-712004-004+4150-752250-10 Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET napájecí zdroj pro POE-1200G Náhradní napájecí zdroj pro PoE injektor PLANET POE-1200G. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Max. výstupní výkon: 50 W Napětí: 12 V Proud: 4,2 A Určeno pro: PLANET POE-1200G
Poslat známému
Náhradní napájecí zdroj pro PoE injektor PLANET POE-1200G.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Max. výstupní výkon: 50 W
Napětí: 12 V
Proud: 4,2 A