Zdroj XtendLan ZSR09-12R10PB
Zdroj, 12V DC, do 19" rozvaděče, 1.5U, 9× výstup, 10A, ochrana PTC, s výstupem pro baterii
Neznámá dostupnost
Kód: NETXTE3090 PN: ZSR09-12R10PB Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZSR09-12R10PB Napájecí zdroj bez baterie pro instalaci do 19" rozvaděče, 12 V DC, stabilizovaný, 10 A. 9 samostatně chráněných výstupů, každý chráněn termistorem proti nadproudu, odpojuje při proudu 12 A +/- 5 %.... více
Poslat známému
XtendLan ZSR09-12R10PB
Napájecí zdroj bez baterie pro instalaci do 19" rozvaděče, 12 V DC, stabilizovaný, 10 A. 9 samostatně chráněných výstupů, každý chráněn termistorem proti nadproudu, odpojuje při proudu 12 A +/- 5 %. Stabilizované výstupní napětí. 1,25 A na port. S výstupem pro baterii. Max. ripple 120 mV. LED indikátory pro vstupní a výstupní napětí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 12 V +/-5 % DC
Výstupní proud: 10 A
Ochranné prvky: přepětí, nadproud, zkrat
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 190-240 V AC, 50-60 Hz, napájecí kabel není součástí
Účinnost: přes 85 % při maximální zátěži
Mechanické vlastnosti:
Rozměry: 490 × 205 × 66 mm
Hmotnost: 5 kg
Zadní strana
Značka
Upřesnění typu :  Rackmount
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Provedení :  rack
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  9
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  10
Regulace výstupního napětí :  ne
Výstupní napětí :  12V DC