PLANET UPOE-2400G
PoE injektor, Ultra, PoE+, 24 portů, Gigabit, IEEE 802.3at <800W (60W/port), scheduler+watchdog
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA1387 PN: UPOE-2400G Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET UPOE-2400G 24portový Ultra PoE+ injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ (8× až 95 W/port + 16× až 75 W/port)t, 24× port data-in, 24× port data+power out. Web správa, watchdog,... více
Poslat známému
PLANET UPOE-2400G
24portový Ultra PoE+ injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ (8× až 95 W/port + 16× až 75 W/port)t, 24× port data-in, 24× port data+power out.
Web správa, watchdog, scheduler, SNMP trap. Napájení AC 230 V, instalace 19"/1U.
K dispozici je celkem 16 portů s celkovým napájecím výkonem 800 W, injektor je průchozí, napájení přidružuje na již stávájící ethernet Cat5/5e/6 vedení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Celkový napájecí výkon: do 800 W, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3bt
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: AC 100–240 V, 50/60 Hz, 15 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 440 × 300 × 44,5 mm