MHPower MHP-PWR-24-96W
Napájecí adaptér, 24V, 4A, 96W, konektor 5,5/2,1mm, pro RouterBOARDy
K odeslání: 3 ks
Kód: NETRB008 PN: MHP-PWR-24-96W Záruka: 24 měs.
Výrobce: MHPower
 (ABCtech s.r.o.)
Nerudova 742, 552 03 Česká Skalice, Česká republika
info@abctech.cz
www.abctech.cz
MHPower MHP-PWR-24-96W Napájecí adaptér s indikační LED a výstupním napětím DC 24 V, max. proudem 4 A a konektorem 5,5/2,1 mm. Maximální výstupní výkon je 96 W. Adaptér je určen především pro Mikrotik RouterBOARDy. ... více
Poslat známému
MHPower MHP-PWR-24-96W
Napájecí adaptér s indikační LED a výstupním napětím DC 24 V, max. proudem 4 A a konektorem 5,5/2,1 mm. Maximální výstupní výkon je 96 W. Adaptér je určen především pro Mikrotik RouterBOARDy.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 96 W
Výstupní napětí: DC 24 V
Výstupní proud: max. 4 A
Vstupní napětí: AC 100-240 V
Doporučeno pro: Mikrotik RouterBOARD
Značka
Upřesnění typu :  Univerzální nabíječka
Výrobce :  MHPower
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  0
Vstupy a výstupy
Konektor :  Jack 5.5 × 2.1 mm
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  96
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Výstupní napětí (V) :  24
Výstupní výkon (W) :  96
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  428
Hmotnost (kg) :  0.428
Rozměry :  140 × 60 × 35 mm